10. 12. 2015

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY- 10.-13.12.2015

I jako v lonském roce budeme Tsesit nabízet na vánočních stříbrných dnech v Letnanech do [...]

24. 05. 2015

54. Minerva- Praha > 6.- 7.06. 2015

Již po druhé v letošním roce  nabízíme Tsesit  na výstavě zdraví a esoteriky, která se [...]

09. 04. 2015

Festival CESTA DUŠE > 11. – 12.4.2015

s Tsesitem v Pardubicích  KD Hronovicka   11.- 12. 04. 2015, těšíme se na vaší [...]

tel.: +420 732 588 490; +49 157 319 140 71 | e-mail: info@sanmineral.cz

SANminerál

Zkušenosti

Helga nám píše;

Mám už nějakou dobu na vrchní části zad určité místo, kde se již po delší dobu vyskytuje kožní plíseň. Včera večer jsem došla k nápadu, přiložit si na to Tsesit aspoň jednou za noc. Přilepila jsem si jej náplastí. Když jsem jej dnes ráno opět sundala, šlo vidět, že malinká část plísně zmizela.

Dnešní večer přišel můj muž, jež si po své práci odpočinul přímo na mém krystalu života , opět zrovna na něm! Budu potom opětovně referovat, jak to na něj působilo.

Jsem plně ohromena tímto účinkem, a to je mým povoláním zdravotní sestra.

Sabrina nám píše:

Nepříjemné téma ženských onemocnění, začínajíce návaly horka (přechod) nebo často delší menstruací než normálně, a nepravidelnou, silnou menstruací, doprovázenou bolestmi, zná chtě nechtě každá žena nebo každé ženy.

Díky Tsesitu je to zanedlouho pryč. Speciálně při menstruačních potížích to probíhá tak, že pokud nosíme Tsesit krátkodobě – jeden či dva dny při výskytu silného krvácení (intenzívní čištění), snažíme se být kromě toho, že máme na sobě Tsesit, také být v klidu, a je po bolestech

Markus nám píše:

Ahoj, chtěl bych poskytnout zpětnou vazbu ke kameni, který nosím. U mě se něco přihodilo. Moje použité puchýře na dialýzách ramene už nejsou tak velké, to znamená, zmenšují se. Cítím se všeobecně lépe a mohu v noci lépe spát. Cítím, že mám opět více chuti do života.

U syna mé dcery se ještě moc velký účinek nenastal, malý nechce přes den kámen nosit, chce jej pouze v noci. Rozjívený je ještě pořád, i když se mu daří lépe, co se týče poslouchání a uklízení, a od té doby, co má kámen, je jednodušší jej přivést k tomu, aby šel na Häffi. Má dcera stála v den, kdy jsi u nás byl, na kamenech, celý den už neměla bolesti v podbřišku a užila si nádherný, velice klidný pracovní večer.

S přátelským pozdravem Markus

Inge nám píše:

Tsesit je překrásný kámen: pomáhá mi, mám jej v noci pod polštářem a spím od té doby klidněji, často také hlouběji. Z tohoto důvodu mám položený svůj kámen už pět nocí pod polštářem, a co k tomu říct, spím mnohem klidněji. Už mne všechno nebolí, když ráno vstanu, obzvlášť moje záda. Spím totiž každou noc při svém synovi v pokoji. Vždy trpěl na lehké křeče a míval velké problémy při polykání. To znamená, že vstávám z postele nejméně 4-5 krát za noc, abych mu pomohla při odkašlávání, a částečně mu musím odsávat hleny. Teď můžu po tomto opět lehce usnout.

Ještě jednou děkuji za Váš kámen. Musím říct, že nám byl velice nápomocný. Mnoho, mnoho díků Budu se držet pokynů a těšit se, jakou pomoc a doporučení od Vás dostanu ještě ke kameni Tsesit.

Zdravím Vás. Inge

Eva nám píše:

Moje matka měla ošklivý zánět močového měchýře. K lékaři jít nechtěla, brala svoje produkty, a přesto se to nelepšilo. Doporučila jsem ji nalepit si Tsesit na podbřišek, a vida – další den jí bylo lépe a dnes je zánět močového měchýře pryč.

Měla jsem minulý týden extrémní bolesti hlavy. Přiložila jsem si tedy Tsesit na spánky a bylo ihned lépe. Ale když jsem jej vždy sundala, bolesti opět nastoupily. Pak jsem jej na spáncích nechala, a někdy mi bylo opravdu lépe.

Tento super kámen má opravdu hodnotu zlata. Zdraví Eva

Monika nám píše:

V posledních dnech jsem mívala silné bolesti v krku. Přiložila jsem si Tsesit na krk a cítila jsem najednou, jak bolest odchází. Cítila jsem doslova, jak se hlen v krku uvolňuje. Tak nádherné! Netrvalo to dlouho a krk mne už nebolel. Tsesite, miluji tě, můj stálý společníku.

Helmut nám piše:

Delší dobu mě trápily bolesti hlavy a v zátylku, hlavně při delších jizdách autem. Zpočátku tablety později masáže, pomohly jen krátce. Až přišel den, kdy jsem dostal typ od známého, který měl podobné problémy, a že tento „kamínek“ tsesit je zázrak. Nelenil jsem a objednal jsem si tsesit přes internet. Mám ho měsíc a mohu potvrdit že tsesit dělá divy, bolesti pominuly cítim se znatelně lépe, nejsem unaveny po pracovním dnu. Nosím jej jako přívěšek na krku a je mým denním společníkem při dlouých jizdách autem i ve volném čase.

…zde je jen pár zkušenosti z mnoha, co lidé z Německa, Rakouska a Svycarska s tsesitem prožili